W piątek 25.06. 2021 r. nastąpiło oficjalne pożegnanie absolwentów z najstarszej grupy przedszkolnej. Tego dnia dzieci wraz z Rodzicami zjawiły się na podwórku przedszkolnym, by podczas uroczystej akademii zakończyć jeden rozdział w swoim życiu i przygotować się do rozpoczęcia nauki w szkole. Po zaprezentowaniu pięknego programu artystycznego i podziękowaniach dla nauczycieli i pracowników przedszkola, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki od dyrekcji i swoich wychowawczyń. Łzom i wzruszeniom nie było końca. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku, pomoc w organizacji pożegnania, piękne prezenty jak również wspólne odśpiewanie piosenki. To był zaszczyt, że mogłyśmy z Państwem pracować.

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj699
WczorajWczoraj2253
MiesiącMiesiąc28270
WszyskieWszyskie1011502
Statistik created: 2021-09-20T10:12:39+00:00

EduNect Logo Poziome