W piątek 25.06.2021 na placu szkolnym już od samego rana odbywały się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Ze względu na pandemię akademia została podzielona na dwie części - klasy I-III i IV-VIII.   Przybyłych gości powitała Jadwiga Matuszewska - dyrektor szkoły, po czym odbyło się wręczanie świadectw, dyplomów, nagród. Był to moment szczególnie wzruszający dla wszystkich, ponieważ była to ostatnia akademia, której przewodniczyła Pani Dyrektor Jadwiga Matuszewska, która po 40 latach pracy zawodowej odchodzi na emeryturę. Były podziękowania uczniów, nauczycieli i pracowników, rodziców. Uczniowie ze łzami w oczach odśpiewali piosenkę „Do widzenia Dyrektorze”,  a Pani Dyrektor  pożegnała klasy wypuszczając 11 balonów symbolizujących 8 klas i 3 grupy przedszkolne z Reńskiej Wsi. Wszyscy mamy nadzieje, że Pani Dyrektor będzie nas często odwiedzała. Dziękujemy

 

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj712
WczorajWczoraj2253
MiesiącMiesiąc28283
WszyskieWszyskie1011515
Statistik created: 2021-09-20T10:23:12+00:00

EduNect Logo Poziome