W ramach akcji ,,Kartka dla medyka" nasze przedszkolaki wykonały  piękne rysunki z życzeniami oraz podziękowaniami dla personelu medycznego. Chciały w ten sposób  pokazać, że doceniają i  podziwiają  medyków za ich ciężką  pracę  w tych trudnych dla nas czasach.

liderki i liderzy 25

 

marcin125

oliwia3lzs25

ewelina325

oliwia g szs25

lno spala marcin

Marcinlzs24

ewelinalzs24

lnms

MS Wloclawek

sztafeta24

hanna k 100m

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

dyp przed 2021

ddpartnerprogramu

zpe logo small

sieciaki logo

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

kartarow

button4

listgr23

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj459
WczorajWczoraj2374
MiesiącMiesiąc19324
WszyskieWszyskie3834246
Statistik created: 2026-06-12T04:36:41+02:00