W lutym na zajęciach w przedszkolu realizowaliśmy tematykę związaną z poznawaniem pracy fryzjera. W związku z tym dzieci z grupy ,,Krasnoludki” 21.02. 2018 r odwiedziły salon fryzjerski w Reńskiej Wsi. Przedszkolaki mogły na własne oczy zobaczyć na czym polega praca fryzjerki. Igorek – Krasnoludek chętny był aby go ostrzyc – za zgodą mamy tak też się stało. Dzieci mogły zapoznać się z wyposażeniem zakładu, skorzystały również z mycia włosów – oczywiście „na niby”! Wszystkie dzieci dostały od Pań słodką niespodziankę a dzieci wraz z Paniami odwdzięczyły się laurką, kwiatkiem oraz czekoladkami.
Wycieczka do salonu fryzjerskiego sprawiła przedszkolakom radość i dostarczyła im wiele wiadomości i doświadczeń – co ważne – nie tylko dziewczynkom, ale również chłopcom.
Serdecznie dziękujemy Pani Marcie i Ewelinie za poświęcony nam czas oraz rozmowę o swojej ciekawej pracy jaką wykonują.

UONET dostep do edziennika 300x180

listgr23

infolinia 21

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

Dyplom Julia Wojtkowiak

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj88
WczorajWczoraj1608
MiesiącMiesiąc33895
WszyskieWszyskie1711266
Statistik created: 2023-05-29T01:04:22+00:00