W lutym na zajęciach w przedszkolu realizowaliśmy tematykę związaną z poznawaniem pracy fryzjera. W związku z tym dzieci z grupy ,,Krasnoludki” 21.02. 2018 r odwiedziły salon fryzjerski w Reńskiej Wsi. Przedszkolaki mogły na własne oczy zobaczyć na czym polega praca fryzjerki. Igorek – Krasnoludek chętny był aby go ostrzyc – za zgodą mamy tak też się stało. Dzieci mogły zapoznać się z wyposażeniem zakładu, skorzystały również z mycia włosów – oczywiście „na niby”! Wszystkie dzieci dostały od Pań słodką niespodziankę a dzieci wraz z Paniami odwdzięczyły się laurką, kwiatkiem oraz czekoladkami.
Wycieczka do salonu fryzjerskiego sprawiła przedszkolakom radość i dostarczyła im wiele wiadomości i doświadczeń – co ważne – nie tylko dziewczynkom, ale również chłopcom.
Serdecznie dziękujemy Pani Marcie i Ewelinie za poświęcony nam czas oraz rozmowę o swojej ciekawej pracy jaką wykonują.

UONET dostep do edziennika 300x180

djembed

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj966
WczorajWczoraj645
MiesiącMiesiąc38659
WszyskieWszyskie2219294
Statistik created: 2024-05-27T17:58:59+00:00