W dniu 8.02.2018 w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.  Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają.  Dla nich wnuczęta są radością życia. Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i taniec. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego  spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

UONET dostep do edziennika 300x180

listgr23

infolinia 21

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

Dyplom Julia Wojtkowiak

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj165
WczorajWczoraj1608
MiesiącMiesiąc33972
WszyskieWszyskie1711343
Statistik created: 2023-05-29T03:14:20+00:00