Tematem przewodnim w grupie ,,Krasnoludki” w miesiącu styczeń jest głównie zima a wraz z nią ptaki zimujące w Polsce. Dzieci zapoznały się z nazwami tych ptaków, ich wyglądem oraz zwyczajami min. wróbel, sikorka, gołąb, wrona, gil .Najważniejszą kwestią poruszoną na zajęciach dydaktycznych było oczywiście dokarmianie ptaków w czasie zimy. Zima to trudny czas dla ptaków w naszym ogrodzie przedszkolnym.

Nie sposób znaleźć im cokolwiek do jedzenia, gdyż wszystko zasypał śnieg. Na szczęście dzieci z grupy Krasnoludki postanowiły pomóc ptaszkom napełniając przedszkolne karmniki ziarenkami . Ta „zimowa stołówka” zdaje egzamin, ptaki często tutaj zaglądają:). Dziękujemy min Wiktorii i Laurze za przyniesienie tak wspaniałych dobroci dla naszych małych „przyjaciół”.

UONET dostep do edziennika 300x180

djembed

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

sztafeta24

hanna k 100m

dyplom sztafeta23

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj829
WczorajWczoraj1177
MiesiącMiesiąc24016
WszyskieWszyskie2247694
Statistik created: 2024-06-17T13:20:04+00:00