W dzisiejszych czasach Andrzejki sąświetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach.Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Starszaki mogły poznać swoją przyszłość, imię ukochanej/ukochanego i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości.

Dzieci miały okazję wrzucać monetą do wody, aby spełniły się ich marzenia.Nie mogło też zabraknąć wróżenia z butów.
Wróżby-konkursy były wielką atrakcją. Na koniec, w podziękowaniu i na osłodzenie reszty dnia nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie....

UONET dostep do edziennika 300x180

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj254
WczorajWczoraj1974
MiesiącMiesiąc27965
WszyskieWszyskie1866076
Statistik created: 2023-09-29T05:51:07+00:00