Dziś grupy „Kotki” 🐱 i „Biedronki” 🐞 wybrały się do Kina Chemik na spektakl pt. „Magia Czarownicy” ✨🧙♀️
Przedszkolaki miały okazję zobaczyć niezwykłe przedstawienie dostosowane do ich wieku, pełne magii, kolorów i niesamowitych wrażeń 🎭
Wyjazd był również świetną okazją do kształtowania właściwych zachowań podczas podróży autokarem 🚌 oraz w trakcie spektaklu – dzieci spisały się znakomicie! 👏








































