Dziś w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Była to okazja do poznania tradycji oraz wspólnego spędzenia czasu.
Po śniadaniu każda grupa wyruszyła na poszukiwanie prezentów od Wielkanocnego Zajączka. Dzieci z radością odkrywały ukryte niespodzianki, a uśmiechom nie było końca.








































