Grupa "Krasnoludki" w pierwszych dniach wiosny założyła swój mały ogródek. Dzieci wybrały się do sklepu ogrodniczego, gdzie zapoznały się z różnego rodzaju narzędziami ogrodniczymi oraz roślinami. Zrobiły małe zakupy. Przedszkolaki posiały rzeżuchę i posadziły kwiaty, fasolkę oraz cebulkę. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości.








































