Dziś nasze przedszkolaki radośnie przywitały długo wyczekiwaną wiosnę! 🌷 Odbyło się wyjątkowe przedstawienie wiosenne, które połączyło wszystkie grupy – było kolorowo, wesoło i bardzo kreatywnie 😊
Dzieci zaprezentowały piękne piosenki o wiośnie, wprowadzając wszystkich w ciepły, radosny nastrój. Nie zabrakło również wspólnej integracji oraz tradycyjnego spaceru z Marzanną 🌿
To był dzień pełen uśmiechu, zabawy i pierwszych oznak wiosny! 🌞








































