W tym tygodniu zawitała do nas prawdziwa zima. Był mrozik, śnieżek i przyjemnie świeciło słoneczko. Biały puszek pozwolił na zabawy na terenie szkolno-przedszkolnym. Dzieci z grupy " KRASNOLUDKI " i " KOTKI" zażyły ruchu na świeżym powietrzu i przywitały zimę obserwując zmiany w przyrodzie. Przedszkolaki szalały z radości, rzucały się śnieżkami, lepiły bałwanki, robiły orzełki, turlały się po śniegu, chodziły po swoich śladach a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Taka aktywność wspiera rozwój fizyczny, emocjonalny oraz uczy zasad bezpieczeństwa. Regularne wyjścia na dwór w chłodniejsze dni sprzyjają wzmacnianiu odporności a odpowiednio ubrane przedszkolaki mogą bezpiecznie korzystać z uroków zimy, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie.

liderki i liderzy 25

 

marcin125

oliwia3lzs25

ewelina325

oliwia g szs25

lno spala marcin

Marcinlzs24

ewelinalzs24

lnms

MS Wloclawek

sztafeta24

hanna k 100m

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

dyp przed 2021

ddpartnerprogramu

zpe logo small

sieciaki logo

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

kartarow

button4

listgr23

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj410
WczorajWczoraj2374
MiesiącMiesiąc19275
WszyskieWszyskie3834197
Statistik created: 2026-06-12T03:56:34+02:00