W tym tygodniu zawitała do nas prawdziwa zima. Był mrozik, śnieżek i przyjemnie świeciło słoneczko. Biały puszek pozwolił na zabawy na terenie szkolno-przedszkolnym. Dzieci z grupy " KRASNOLUDKI " i " KOTKI" zażyły ruchu na świeżym powietrzu i przywitały zimę obserwując zmiany w przyrodzie. Przedszkolaki szalały z radości, rzucały się śnieżkami, lepiły bałwanki, robiły orzełki, turlały się po śniegu, chodziły po swoich śladach a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Taka aktywność wspiera rozwój fizyczny, emocjonalny oraz uczy zasad bezpieczeństwa. Regularne wyjścia na dwór w chłodniejsze dni sprzyjają wzmacnianiu odporności a odpowiednio ubrane przedszkolaki mogą bezpiecznie korzystać z uroków zimy, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie.








































