Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy wrzesień kończy się,
Od najmłodszego aż po starszaka,
Wszyscy świętują Dzień Chłopaka. 

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy w życiu przedszkola . Jednym z takich świąt jest Dzień Chłopaka. W tym dniu Krasnoludki wraz ze swoimi Paniami świętowały hucznie. Nie zabrakło zabaw i pląsów przy muzyce z użyciem różnorodnych rekwizytów przy których wszyscy świetnie się bawili. Po licznych konkursach i tańcach czekał na wszystkich słodki poczęstunek przygotowany przez dziewczynki pod czujnym okiem pań.​

EduNect Logo Poziome

kartarow

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj217
WczorajWczoraj384
TydzieńTydzień1919
MiesiącMiesiąc7070
WszyskieWszyskie154906
Statistik created: 2018-06-23T23:43:02+02:00