8 maja to Dzień Bibliotekarza, dlatego przedszkolaki postanowiły wybrać się do biblioteki, aby podziękować za pracę pani bibliotekarce oraz życzyć mnóstwa szczęśliwych dni, pełnych książkowych przygód. Pani Marta przeczytała dzieciom książeczkę, oprowadziła dzieci po bibliotece oraz wyjaśniła jaką funkcję pełni biblioteka. Przedszkolaki były zaciekawione i obiecały niedługo wrócić aby wypożyczyć książki.

liderki i liderzy 25

 

marcin125

oliwia3lzs25

ewelina325

oliwia g szs25

lno spala marcin

Marcinlzs24

ewelinalzs24

lnms

MS Wloclawek

sztafeta24

hanna k 100m

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

dyp przed 2021

ddpartnerprogramu

zpe logo small

sieciaki logo

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

kartarow

button4

listgr23

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj354
WczorajWczoraj2374
MiesiącMiesiąc19219
WszyskieWszyskie3834141
Statistik created: 2026-06-12T03:37:07+02:00