Dnia 29 września w naszej szkole odbyła się akcja pt. VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie ze szkoły podstawowej poprzez zabawę zmagali się z tabliczką mnożenia. Klasy: IIIa i IIIb pod przewodnictwem wychowawczyń pisały test z tabliczki mnożenia. Ta osoba która zdobyła najwięcej punktów wygrywała. Nagrodą była odznaka Eksperta Tabliczki Mnożenia. Natomiast klasy V-VII egzaminowali siebie nawzajem. Każda klasa miała swoich egzaminatorów-osoby które wcześniej przeszły swój egzamin rozwiązując przykłady z tabliczki mnożenia do 1000. Egzaminatorzy egzaminowali z części pisemnej i ustnej. W części pisemnej brali udział wszyscy, natomiast podczas gdy uczniowie odpowiadali ustnie przy egzaminatorach, reszta rozwiązywała zadania wydrukowane ze strony WMTDay. Towarzyszyły temu duże emocje. Osoba, która zdobyła maksimum punktów otrzymała odznakę-tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Uczniom bardzo się podobało.

EduNect Logo Poziome

kartarow

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj217
WczorajWczoraj384
TydzieńTydzień1919
MiesiącMiesiąc7070
WszyskieWszyskie154906
Statistik created: 2018-06-23T23:44:13+02:00