Ten tydzień sportowo i zdrowo minął pod znakiem piłki nożnej. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy wygrali eliminacje gminne. W nagrodę reprezentowali naszą szkołę i gminę w zawodach powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego. Dziewczyny zajęły 2 miejsce i awansowały do półfinału wojewódzkiego. Skład: Laura Bartoń, Wiktoria Dembończyk, Paulina Jagła, Hanna Królewicz, Ewelina Smiech, Karolina Gierczycka, Oliwia Grzybek, Oliwia Konieczna. Chłopcy po ambitnej walce o awans z grupy uplasowali się na miejscach 5-8. Skład: Theodor Kandziora, Filip Klajnowski, Kacper Jaskółka, Marcel Nocoń, Dominik Gollasch, Jakub Wala, Borys Zagórski, Paweł Ulka. Gratulujemy doskonałej postawy!

liderki i liderzy 25

 

marcin125

oliwia3lzs25

ewelina325

oliwia g szs25

lno spala marcin

Marcinlzs24

ewelinalzs24

lnms

MS Wloclawek

sztafeta24

hanna k 100m

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

dyp przed 2021

ddpartnerprogramu

zpe logo small

sieciaki logo

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

kartarow

button4

listgr23

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj333
WczorajWczoraj2374
MiesiącMiesiąc19198
WszyskieWszyskie3834120
Statistik created: 2026-06-12T03:30:52+02:00