25 września odbyła się w naszej szkole dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka i Chrztu Czwartaka. Ciekawe otrzęsiny przygotowane przez klasę V były złożone z wielu konkurencji. Była konkurencja kosztowania różnych owoców z zamkniętymi oczami, kosztowanie ząbka czosnku oraz wypicie soku z cytryny, jedzenie banana na czas, czy łowienie jabłka z miski z wodą za pomocą ust bez pomocy rąk. Była również konkurencja z papierem toaletowym. Było sporo śmiechu i radościJ Wszyscy bawili się znakomicie.

Po podsumowaniu wszystkich zmagań dzieci zaproszone zostały na szkolną dyskotekę.

EduNect Logo Poziome

kartarow

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj217
WczorajWczoraj384
TydzieńTydzień1919
MiesiącMiesiąc7070
WszyskieWszyskie154906
Statistik created: 2018-06-23T23:42:54+02:00