Rok szkolny 2023/2024

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

Indywidualne biegi przełajowe 1000 m -Wojewódzkie Igrzyska Dzieci SZS

1

Marcin Smiech

Marek Wojtala

Sztafeta 4x100 m -Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich 2024 – lekkoatletyka

2

Laura Bartoń, Wiktoria Dembończyk, Ewelina Smiech, Hanna Królewicz

Marek Wojtala

Bieg na 100 m - Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich 2024 – lekkoatletyka

3

Hanna Królewicz

Marek Wojtala

Pchnięcie kulą - Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich 2024 – lekkoatletyka

3

Oliwia Grzybek

Łukasz Flegel

Bieg na 500 m - Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich 2024 – lekkoatletyka

4

Marcin Smiech

Marek Wojtala

Rzut piłeczką palantową - Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich 2024 – lekkoatletyka

4

Dominik Gollasch

Marek Wojtala

Drużynowe biegi przełajowe -Wojewódzkie Igrzyska Dzieci SZS

6

Ewelina Smiech, Laura Bartoń, Paulina Jagła, Alina Prenger, Wiktoria Dembończyk

Marek Wojtala

Bieg na 80 m przez płotki - Wojewódzkie Igrzyska Dzieci SZS - lekkoatletyka

6

Ewelina Smiech

Marek Wojtala

Bieg na 500 m -Wojewódzkie Igrzyska Dzieci SZS - lekkoatletyka

6

Marcin Smiech

Marek Wojtala

Pchnięcie kulą - Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich 2024 – lekkoatletyka

6

Paulina Jagła

Marek Wojtala

Skok w dal - Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich 2024 – lekkoatletyka

6

Ewelina Smiech

Marek Wojtala

Pchnięcie kulą -Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży SZS - lekkoatletyka

8

Oliwia Grzybek

Łukasz Flegel

Bieg na 300 m - Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich 2024 – lekkoatletyka

12

Oliwia Konieczna

Łukasz Flegel

Bieg na 100 m -Wojewódzkie Igrzyska Dzieci SZS - lekkoatletyka

12

Hanna Królewicz

Marek Wojtala

Skok w dal -Wojewódzkie Igrzyska Dzieci SZS - lekkoatletyka

14

Ewelina Smiech

Marek Wojtala

Indywidualne biegi przełajowe 600 m -Wojewódzkie Igrzyska Dzieci SZS

30

Ewelina Smiech

Marek Wojtala

Indywidualne biegi przełajowe 600 m -Wojewódzkie Igrzyska Dzieci SZS

32

Hanna Królewicz

Marek Wojtala

Rok szkolny 2022/2023

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

Bieg na 1000m - lekkoatletyka (Igrzyska Młodzieży SZS)

2

Anna Smiech

mgr Łukasz Flegel

Bieg na 1000m - lekkoatletyka (Igrzyska LZS Młodzieży)

2

Anna Smiech

mgr Łukasz Flegel

Rzut piłeczką palantową - lekkoatletyka (Igrzyska  LZS Dzieci)

3

Oliwia Grzybek

mgr Marek Wojtala

Sztafeta 4x100m - lekkoatletyka (Igrzyska LZS Dzieci)

3

Kamila Dziadykiewicz, Hanna Królewicz, Ewelina Smiech, Paulina Jagła

mgr Marek Wojtala

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

LEKKOATLETYCZNE NADZIEJE OLIMPIJSKIE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

1

Marcin Smiech

 

 

Rok szkolny 2021/2022

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich – sztafeta szwedzka

5

Ewelina Smiech, Alina Prenger, Paulina Jagła, Zuzanna Kocem

mgr Marek Wojtala

Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich – bieg na 600 m

7

Marcin Smiech

Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich  - bieg na 300 m

16

Dembończyk Wiktoria

Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich  - bieg na 100 m

27

Smiech Ewelina

Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich  - bieg na 100 m

32

Jagła Paulina

Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich  - bieg na 100 m

34

Dembończyk Wiktoria

Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich  - bieg na 1000 m

14

Wilczek Jakub

Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich  - bieg na 300 m

14

Klajnowska Marta

Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich  - bieg na 100 m

18

Klajnowska Marta

 

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

Indywidualne Biegi Przełajowe - Igrzyska Dzieci SZS

7

Anna Smiech

mgr Marek Wojtala

Indywidualne Biegi Przełajowe - Igrzyska Dzieci SZS

12

Marcin Smiech

mgr Marek Wojtala

Indywidualne Biegi Przełajowe - Igrzyska Dzieci SZS

30

Filip Klajnowski

mgr Marek Wojtala

 

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

GRAND PRIX OPOLSZCZYZNY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – U12

4

Ewelina Smiech

mgr Marek Wojtala

12

Alina Prenger

17

Wiktoria Dembończyk

19

Laura Bartoń

24

Paulina Jagła

GRAND PRIX OPOLSZCZYZNY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – U14


6


Anna Smiech

mgr Marek Wojtala

20

Filip Klajnowski

30

Kacper Jaskółka

Rok szkolny 2018/2019

Wojewódzkie Igrzyska LZS Szkół Wiejskich:

- bieg na 600 m: Julia Wojtkowiak - 1 miejsce,

- bieg na 100 m - Emila Kräusel - 5 miejsce,

- rzut piłką palantową - Anna Piela - 6 miejsce,

- bieg na 1000 m - Krzysztof Wilczek - 7 miejsce,

- bieg na 300 - Marta Klajnowska - 26 miejsce,

- sztafeta szwedzka - Anna Piela, Anna Smiech, Julia Wojtkowiak, Emila Kräusel - 5 miejsce.

Opiekun mgr Marek Wojtala.

Mistrzostwa Województwa SZS – Igrzyska Młodzieży:

- bieg na 300 m – Kamila Czartoryska - 20 miejsce.

Opiekun mgr Marek Wojtala.

Mistrzostwa Województwa SZS – Igrzyska Dzieci:

- bieg na 600 m – Julia Wojtkowiak – 5 miejsce,

- bieg na 100 m – Emila Kräusel18 miejsce.

Opiekun mgr Marek Wojtala.

Rok szkolny 2016/2017

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym: Paulina Olszewska, Patrycja Nol, Jakub Manek, Daniel Syrzisko - 10 miejsce, opiekun mgr Marek Wojtala.

UONET dostep do edziennika 300x180

djembed

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

sztafeta24

hanna k 100m

dyplom sztafeta23

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj1877
WczorajWczoraj2603
MiesiącMiesiąc33675
WszyskieWszyskie2300464
Statistik created: 2024-07-23T17:37:37+00:00