23 kwietnia odbyły się rejonowe eliminacje konkursu recytatorskiego" Jugend trägt Gedichte vor". Naszą szkołę reprezentowali utalentowani uczniowie kl. V - Hanna Ludkiewicz i Alicja Dziuba oraz kl. VII- Oliwia Konieczna,Oliwia Grzybek i Theodor Kandziora, którzy na etapie gminnym zajęli czołowe miejsca. W półfinale,który odbył się w Cisku wzięło udział wielu reprezentantów szkół takich gmin jak : Branice, Kietrz,Baborów,Głubczyce,Polska Cerekiew,Bierawa,Cisek,Leśnica,Kędzierzyn -Koźle i Reńska Wieś.
Rywalizacja była zacięta,ponieważ nie tylko zdolności recytatorskie w języku niemieckim i obycie na scenie ale przede wszystkim walka z własnym stresem są kluczowymi umiejętnościami,którymi nasi artyści musieli się wykazać.
Cieszymy się niezmiernie,ponieważ Alicja Dziuba z kl.V uzyskała III miejsce i 11 czerwca wystąpi w Wielkim Finale,który odbędzie się na deskach teatru w Opolu.
Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy ! BYLIŚCIE WSPANIALI ! 😊👏

UONET dostep do edziennika 300x180

djembed

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

sztafeta24

hanna k 100m

dyplom sztafeta23

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj825
WczorajWczoraj1177
MiesiącMiesiąc24012
WszyskieWszyskie2247690
Statistik created: 2024-06-17T13:14:51+00:00