Dnia 2 kwietnia obchodzony jest Dzień Świadomości Autyzmu, który inauguruje miesiąc wiedzy na ten temat. Obchody tego nietypowego święta mają na celu poznanie, a jednocześnie budowanie wrażliwości społecznej na problemy i potrzeby osób ze spektrum autyzmu. Jest to doskonała okazja dla nas wszystkich, aby kształtować w sobie postawy tolerancji, otwartości i szacunku wobec drugiej osoby.  Nasza placówka bierze udział w ogólnopolskim wydarzeniu „Niebieskie Igrzyska”, ma ono charakter edukacyjny i sportowo-integracyjny. Przedszkolaki w pierwszej części poznały symptomy autyzmu oraz co oznacza niebieski motyl. Przed nami jeszcze cześć sportowa, gdyż każdy może zostać sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. 

UONET dostep do edziennika 300x180

djembed

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj1069
WczorajWczoraj645
MiesiącMiesiąc38762
WszyskieWszyskie2219397
Statistik created: 2024-05-27T19:16:41+00:00