Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” w szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, szeroko rozumianego ratownictwa oraz wiedzy z zakresu bezpieczeństwa powszechnego, a także historii i tradycji ruchu strażackiego.

W ty roku  w zawodach gminnych naszą szkołę reprezentowali: Paweł Boruta, Maja Flegel, Marcel Nocoń, Kornelia Kalicka, Paweł Wojtala, Aleksander Oleś. Maja Flegel ostatecznie zajęła 3 miejsce i awansowała do zawodów powiatowych. Gratulujemy!

UONET dostep do edziennika 300x180

djembed

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj971
WczorajWczoraj645
MiesiącMiesiąc38664
WszyskieWszyskie2219299
Statistik created: 2024-05-27T18:02:38+00:00