W naszej szkole pojawił się Emys. Jest to najbardziej zaawansowany robot🤖🤖, który uczy najmłodszych uczniów języka angielskiego, a jednocześnie należy do tzw. bezpiecznych technologii. Interaktywny Emys mówi, słyszy, widzi oraz reaguje na dotyk. Komunikuje się z nami poprzez liczne akcesoria: np. talizman, odznaki, kostki czy specjalne karty. Angażuje dzieci poprzez gry, zabawy, historyjki czy piosenki. Mimo, że robot mówi tylko w języku angielskim, a nasze przedszkolaki dopiero zaczynają swą przygodę z nauką języka obcego, to zajęcia z robotem są dla nich niezwykłą frajdą. Bo EMYS jest niebywale sympatyczny, a co więcej zachęca dzieci do komunikowania się w języku angielskim 👍

UONET dostep do edziennika 300x180

djembed

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj280
WczorajWczoraj2716
MiesiącMiesiąc30680
WszyskieWszyskie2158427
Statistik created: 2024-04-19T02:06:56+00:00