W naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej🩺🩹 które poprowadził Pan Łukasz Steuer. Podczas zajęć dzieci mogły poczuć się jak mali ratownicy. Poznały procedury zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia oraz obserwowały czynności ratownicze w czasie zasłabnięć, zranień, zwichnięć i złamań. Wiele emocji wzbudził pokaz czynności z zakresu resuscytacji wykonany na fantomie. Dzieci mogły samodzielnie wykazać się praktyczną znajomością udzielania pierwszej pomocy. ⛑️⛑️Zostały zapoznane ze sprzętem ratującym życie i utrwaliły znajomość numerów alarmowych. Spotkanie miało na celu kształtowanie pozytywnych i bezpiecznych postaw oraz zapoznanie dzieci z podstawowymi czynnościami ratowniczymi w przypadku nieobecności osób dorosłych. Była to doskonała lekcja – połączenie zabawy z przekazywaniem jakże istotnej wiedzy, która może przynieść nieoceniony efekt – ratowanie życia. 🧑‍⚕️👩‍⚕️Nasze przedszkolaki już wiedzą, na czym polega ich rola w sytuacji, kiedy trzeba komuś pomóc. Dziękujemy Panu Łukaszowi za ciekawe zajęcia i poświęcony czas🥰

UONET dostep do edziennika 300x180

djembed

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj380
WczorajWczoraj2716
MiesiącMiesiąc30780
WszyskieWszyskie2158527
Statistik created: 2024-04-19T03:31:30+00:00