"Bo przecież naród, który nie zna swojej przeszłości, ginie i nie buduje przyszłości".
To właśnie hasło przyświecało uczniom klasy 6, którzy podczas uroczystego apelu z okazji Święta Flagi oraz Święta Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, przybliżyli wydarzenia zapisane na kartach historii. Związane one były z genezą polskiej flagi oraz wydarzeniami poprzedzającymi ustanowienie najważniejszego aktu prawnego w naszym kraju- Konstytucji. Szóstoklasiści nie tylko zaprezentowali swój ogromny talent aktorski, ale również wokalny. Występ uświetniła także Zuzia Kocem, uczennica klasy VIII, która wykonała przepiękną piosenkę patriotyczną "Mury".
Zachęcamy do obejrzenia fragmentów tego wzruszającego występu😊

UONET dostep do edziennika 300x180

djembed

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj381
WczorajWczoraj2716
MiesiącMiesiąc30781
WszyskieWszyskie2158528
Statistik created: 2024-04-19T03:31:51+00:00