24 kwietnia odbyły się w Cisku eliminacje rejonowe Konkursu Recytatorskiego " Młodzież recytuje poezję"/ "Jugend trägt Gedichte vor". W przesłuchaniach wzięło udział ponad 60 uczestników z terenu miast i gmin : Kietrz,Branice,Baborów, Głubczyce,Pawłowiczki,Polska Cerekiew,Bierawa Cisek oraz Kędzierzyn Koźle. Naszą szkołę reprezentowali wybitni artyści z kl. VI - Theodor Kandziora,Oliwia Konieczna, Oliwia Grzybek oraz z kl. VIII Emilia Królewicz i Zuzanna Kocem. Cała grupa zaprezentowała fantastyczny poziom recytacji.Emilce udało się zdobyć I miejsce a Zuzi wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy!😊👏 Jesteśmy dumni z naszych wspaniałych uczniów i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach.

UONET dostep do edziennika 300x180

listgr23

infolinia 21

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

Dyplom Julia Wojtkowiak

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj114
WczorajWczoraj1608
MiesiącMiesiąc33921
WszyskieWszyskie1711292
Statistik created: 2023-05-29T01:44:15+00:00