Dzieci z grupy „Kotki” biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Ciekawski Zajączek poznaje świat matematyki” . Celem głównym projektu jest wspomaganie rozwoju umysłowego poprzez czynnościowe nauczanie matematyki w różnych formach aktywności poznawczej dzieci w wieku przedszkolnym: językowych, plastycznych, muzycznych, ruchowych i przyrodniczych. Projekt powstał z myślą o spontanicznym zainteresowaniu dzieci treściami matematycznymi w codziennych sytuacjach. Realizacja projektu polega na wykonywaniu zadań zgodnie z tematyką zawartą w harmonogramie działań opracowanym przez autorów projektu. W październiku przedszkolaki zrealizowały zadania „Dary Jesieni”- rymy i klasyfikacja oraz „Jesienne porządki” segregowanie i klasyfikacja.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

UONET dostep do edziennika 300x180

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj432
WczorajWczoraj1149
MiesiącMiesiąc44606
WszyskieWszyskie1486980
Statistik created: 2022-11-30T04:57:55+00:00

EduNect Logo Poziome