12 października w naszej szkole odbył się turniej szachowy. Przy szachownicach spotkało się 23 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych, wśród młodszych zawodników najlepszy okazał się Mikołaj Steuer z klasy 4, na drugim miejscu stanął Wiktor Czerner z klasy trzeciej, a na najniższe podium skoczył jego kolega z klasy Patryk Gierczycki. Wśród dziewczynek tej grupy wiekowej najlepiej zagrała Zuzia Duda, również klasa trzecia. Z kolei Oliwia Grzybek okazała się najlepiej grającą dziewczynką w kategorii klas 5-8, wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Dominik Kwaśny z klasy szóstej, tuż za nim uplasował się Jakub Wala z klasy piątej, trzeci był Kacper Duda, również z klasy piątej. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, pozostali nagrody pocieszenia. Zawody przeprowadził i sędziował p. Lesław Galacki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom i już teraz zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się w grudniu. 

UONET dostep do edziennika 300x180

listgr23

infolinia 21

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

Dyplom Julia Wojtkowiak

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj399
WczorajWczoraj1379
MiesiącMiesiąc33048
WszyskieWszyskie1564418
Statistik created: 2023-01-27T08:19:16+00:00