Dzień Jabłka w klasach I - III był bardzo ciekawy. Uczniowie dowolną techniką wykonali jabłka na papierowych talerzykach. Układali rymowanki o korzyściach wynikających z jedzenia jabłek. Na pamiątkę tego dnia zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

liderki i liderzy 25

 

marcin125

oliwia3lzs25

ewelina325

oliwia g szs25

lno spala marcin

Marcinlzs24

ewelinalzs24

lnms

MS Wloclawek

sztafeta24

hanna k 100m

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

dyp przed 2021

ddpartnerprogramu

zpe logo small

sieciaki logo

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

kartarow

button4

listgr23

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj345
WczorajWczoraj2374
MiesiącMiesiąc19210
WszyskieWszyskie3834132
Statistik created: 2026-06-12T03:35:04+02:00