W tym roku szkolnym nasza szkoła ponownie uczestniczyła w programie powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, który jest adresowany do uczniów szkół podstawowych z klas I – III w całej Polsce. Program zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania. W drugim semestrze podobnie jak w poprzednim jeździliśmy do Kedzierzyńsko-Kozielskiego Centrum Aktywności Wodne oKKo. Dzieci były podzielone na dwie grupy liczące po 15 osób. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem naszej młodzieży i liczymy na kontynuację nauki pływania w przyszłym roku szkolnym.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

UONET dostep do edziennika 300x180

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj150
WczorajWczoraj870
MiesiącMiesiąc39104
WszyskieWszyskie1401868
Statistik created: 2022-09-28T03:51:44+00:00

EduNect Logo Poziome