Klasa VIII uroczyście pożegnała Panią Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz wszystkich pracowników szkoły. Uczniowie pamiętali również o swoich rodzicach, którym małym upominkiem oraz wzruszających słowach wierszy i piosenki, w szczególny sposób wyrazili swoja wdzięczność. Absolwenci rozpoczęli swój niesamowity wieczór pięknie wykonanym Polonezem, następnie zaprezentowali w humorystyczny sposób scenki z życia klasy oraz uroczyście podziękowali Pani Dyrektor, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Po części artystycznej kl VIII, scenę przejęła kl. VII, która poprowadziła Galę Oskarową, wręczając absolwentom Oskary w różnych kategoriach. Po zejściu młodzieży ze sceny nadszedł czas na pyszny poczęstunek z prezentacją z życia klasy VIII w tle. Ostatnim etapem wieczoru była długo wyczekiwana dyskoteka ,która trwała do późnych godzin wieczornych. Wrażenia, które towarzyszyły wszystkim uczestnikom Pożegnania Absolwentów z pewnością zapadły w pamięć i w serca. Niewątpliwie pozostaną wspaniałym wspomnieniem, które zabiorą ze sobą na dalszą drogę życia.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

UONET dostep do edziennika 300x180

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj140
WczorajWczoraj870
MiesiącMiesiąc39094
WszyskieWszyskie1401858
Statistik created: 2022-09-28T03:33:55+00:00

EduNect Logo Poziome