8 czerwca uczniowie klas I-III wzięli udział w Rozgrywkach Rekreacyjno-Sportowych na Orliku w Reńskiej Wsi. NASZA SZKOŁA JEST WESOŁA, NIKT POKONAĆ NAS NIE ZDOŁA! -tym zawołaniem zagrzewaliśmy kolegów i koleżanki do walki fair play. Zespoły sześcioosobowe z pięciu szkół rywalizowały ze sobą w pięciu konkurencjach. Nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale. Na dzieci czekały dmuchańce, przejażdżki konne i poczęstunek. Niestety nie dopisała pogoda. Na koniec Zastępca Wójta pan Jan Domek wręczył zespołom pamiątkowe dyplomy i sprzęt sportowy.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj758
WczorajWczoraj999
MiesiącMiesiąc16395
WszyskieWszyskie1346684
Statistik created: 2022-08-17T16:34:32+00:00

EduNect Logo Poziome