Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. Dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować go na boisku szkolnym z udziałem wychowanków z wszystkich grup wiekowych. Wszystkim dzieciom życzymy, aby ich dzieciństwo było najlepsze i trwało jak najdłużej. Uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek, co dzień nowych przygód, butów stumilowych, gwiazdki z nieba, do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy dzień był miły. Aut, klocków i pluszaków, moc słodyczy i buziaków.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

UONET dostep do edziennika 300x180

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj282
WczorajWczoraj1149
MiesiącMiesiąc44456
WszyskieWszyskie1486830
Statistik created: 2022-11-30T02:59:01+00:00

EduNect Logo Poziome