Przyroda to nieodłączny element naszego życia, dlatego powinniśmy ją szanować. Przedszkole to miejsce, gdzie podczas zajęć staramy się rozbudzić wśród dzieci ciekawość światem, a także uzmysłowić naszym najmłodszym, że każdy człowiek jest zobowiązany do dbania o środowisko. Ziemia to nasz wspólny dom. Dnia 22.04.2022r. przedszkolaki ze wszystkich grup świętowały Dzień Ziemi. Przeprowadzono szereg działań wpisujących się w konwencję święta. Odbywały się ciekawe zajęcia edukacyjne, projekcje filmów o tematyce ekologicznej oraz zabawy badawcze. Dzieci wspólnie opracowały „Kodeks małego ekologa” oraz wykonały piękne prace plastyczne zachęcające do ochrony Ziemi przed niszczeniem. Prowadzone działania pokazały przedszkolakom różne sposoby ochrony najbliższego środowiska oraz zachęcały do troski o Ziemię.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj745
WczorajWczoraj999
MiesiącMiesiąc16382
WszyskieWszyskie1346671
Statistik created: 2022-08-17T16:18:23+00:00

EduNect Logo Poziome