Wiosną nasze przedszkolaki zamieniły się w małych ogrodników, by móc założyć zielone ogródki. Przedszkolaki zgromadziły potrzebne przybory (pojemniczki, doniczki, konewki), ziemię i nasionka. Przed przystąpieniem do pracy poznały warunki potrzebne roślinom do wzrostu. Następnie siały rzeżuchę, sadziły cebulkę na szczypiorek oraz różne kwiaty. Po zasianiu i podlaniu rośliny zostały umieszczone w kąciku przyrody, a dzieci musiały pamiętać o ich podlewaniu oraz obserwować ich  wzrost.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj723
WczorajWczoraj999
MiesiącMiesiąc16360
WszyskieWszyskie1346649
Statistik created: 2022-08-17T15:56:36+00:00

EduNect Logo Poziome