W dniu 31.03.2022r. w GOK Reńska Wieś odbył się Muzyczny Wieczór Przyjaźni Polsko – Ukraińskiej, którego organizatorami byli Zespół Szkolno – Przedszkolny w Reńskiej Wsi i GOK, natomiast pomysłodawcą i prowadzącą była pedagog Pani Irena Tychy. Na spotkanie zostali zaproszeni: włodarze gminy, dyrektorzy szkół, przedstawiciele Rady Rodziców i rodziny ukraińskie. Gwiazdami koncertu byli członkowie rodziny Perechiniak, która uciekła przed wojną z Kałusza na Ukrainie oraz uczennice naszej szkoły. Wokaliści wykonywali utwory samodzielnie jak również śpiewali w duetach. Na zakończenie piosenkę „Niech żyje nadzieja” zaśpiewała Oleksandra Perechiniak, której towarzyszył chórek naszych uczennic.  Obawy organizatorów o frekwencję okazały się płonne, ponieważ cała sala była wypełniona widzami, którzy na zakończenie gromkimi brawami podziękowali wykonawcom. W załączeniu ekspozycja zdjęć z koncertu.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj703
WczorajWczoraj999
MiesiącMiesiąc16340
WszyskieWszyskie1346629
Statistik created: 2022-08-17T15:34:04+00:00

EduNect Logo Poziome