Każde dziecko o tym wie, że papieru z plastikiem nie łączy się!

Tutaj puszka, tam butelka, a tam miejsce na kapselka.

To zasady, które znamy, gdzie codziennie świat sprzątamy!

Dnia 18 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Recyklingu. Podczas zajęć nasze Krasnoludki dowiedziały się, że recykling to odzyskiwanie materiału z produktów odpadowych i wykorzystywanie ich do produkcji nowych, poszukiwanych towarów. Edukacja ekologiczna i budowanie przyjaznych przyrodzie nawyków powinny rozpoczynać się jak najwcześniej. Przedszkolaki wiedzą, że ludzie produkują dużą ilość śmieci, które niszczą naszą planetę. Nie musi jednak wcale tak być. Już kilkanaście dni wcześniej nasi milusińscy wraz z rodzicami w domu wzięli udział w zadaniu mającym na celu wykorzystanie odpadów do wykonania instrumentów muzycznych. Powstały wspaniałe i kolorowe prace, które wzbogaciły nasz kącik muzyczny.Cieszymy się, że wyuczone w przedszkolu zasady są przenoszone na grunt rodzinny!

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

UONET dostep do edziennika 300x180

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj161
WczorajWczoraj870
MiesiącMiesiąc39115
WszyskieWszyskie1401879
Statistik created: 2022-09-28T04:05:17+00:00

EduNect Logo Poziome