W ciągu minionego tygodnia, od 28 lutego do 4 marca, cała społeczność uczniowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Reńskiej Wsi włączyła się w pomoc ludności ukraińskiej. Uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły dzielili się tym wszystkim, co jest najbardziej potrzebne: żywnością, słodyczami, środkami higienicznymi, lekami, opatrunkami, pampersami dla dzieci, kocami. Ten trudny czas pokazał, że ludzie potrafią jednoczyć się w czynieniu dobra dla innych. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane do punktu zbiorczego w OSP w Reńskiej Wsi. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to dzieło.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

UONET dostep do edziennika 300x180

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj162
WczorajWczoraj870
MiesiącMiesiąc39116
WszyskieWszyskie1401880
Statistik created: 2022-09-28T04:08:29+00:00

EduNect Logo Poziome