Mój dar dla bezdomnego to charytatywna akcja, która polega na przygotowaniu wielkanocnych ozdób. Ozdoby te bezdomni będą sprzedawać na kiermaszu świątecznym. Pieniądze pozyskane w ten sposób będą przeznaczone na kilkudniowe rekolekcje dla bezdomnych. Ci ludzie będą mieli tam noclegi, wyżywienie, bieżącą wodę, własne łóżko. Będą mieli również wsparcie duchowe. Siostra Beata Proesler, pracująca w Caritas diecezji warszawskiej prosiła o wsparcie, a wolontariusze odpowiedzieli na to wezwanie. W przygotowaniu ozdób pomógł Klub Seniora z Długomiłowic oraz osoby prywatne. Serdecznie dziękujemy za pomoc.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

UONET dostep do edziennika 300x180

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj150
WczorajWczoraj870
MiesiącMiesiąc39104
WszyskieWszyskie1401868
Statistik created: 2022-09-28T03:50:58+00:00

EduNect Logo Poziome