Jedno cięcie potrafi czasem zmienić coś więcej, niż wygląd. Nasze włosy mogą uratować cudze samopoczucie. Mowa o akcji tworzenia peruk dla osób chorych na raka. W normalnych warunkach peruka wykonana z naturalnych włosów jest bardzo droga, a refundacja pokrywa zaledwie ułamek kosztu całości.

Akcje oddawania włosów na rzecz osób chorych na raka znane są na całym świecie. W Polsce podobną inicjatywę pod hasłem Daj Włos! prowadzi fudacja Rak'n'Roll. To dzięki niej pacjenci, a szczególnie pacjentki, po chemioterapii mogą otrzymać za darmo naturalną perukę, kosztującą w normalnych warunkach kilka tysięcy złotych. Oddać włosy w szczytnym celu może praktycznie każdy. W gronie naszej uczniowskiej społeczności też znalazły się takie osoby. To Zuzia Wieczorek i Natalia Pogodzik. Dziewczynom dziękujemy i oczywiście zachęcamy do brania udziału w tego typu akcjach. Pamiętajmy – dobro powraca!

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

UONET dostep do edziennika 300x180

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj122
WczorajWczoraj870
MiesiącMiesiąc39076
WszyskieWszyskie1401840
Statistik created: 2022-09-28T03:08:02+00:00

EduNect Logo Poziome