StypendiaMiło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły – Zuzanna Wieczorek z kl. VII i Krzysztof Hałabała z kl. VIII otrzymali stypendium naukowe w ramach projektu „Wspieramy najlepszych”, które przyznawane jest przez Samorząd Województwa Opolskiego i  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Zuzia i Krzyś znaleźli się wśród 275 najlepszych uczniów Opolszczyzny.

Stypendia przyznawane są uczennicom i uczniom VII i VIII klas szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, szczególnie uzdolnionym w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, przedsiębiorczości lub przedmiotów z zakresu technologii informacyjno – komunikacyjnych.

Serdecznie gratulujemy Zuzi i Krzysiowi oraz życzymy dalszych sukcesów.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj997
WczorajWczoraj1005
MiesiącMiesiąc25283
WszyskieWszyskie1255840
Statistik created: 2022-05-25T18:50:24+00:00

EduNect Logo Poziome