„Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają
Z tej okazji przedszkolaki przedstawienie dla Was mają”

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie. W przepięknej scenografii, przy blasku choinki, w miłej, świątecznej atmosferze dzieci wspaniale odegrały swoje role, perfekcyjnie recytowały wierszyki, śpiewały kolędy i pastorałki. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie pięknych strojów. Mamy nadzieję, że relacje filmowe z Jasełek dostarczą wyjątkowych wzruszeń i wniosą wiele pozytywnych emocji w serca całej naszej przedszkolnej społeczności.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj1112
WczorajWczoraj1005
MiesiącMiesiąc25398
WszyskieWszyskie1255955
Statistik created: 2022-05-25T20:36:46+00:00

EduNect Logo Poziome