Boże Narodzenie to radosny czas,  który kojarzy się z niesieniem dobra innym. W tym roku w naszym przedszkolu  została zorganizowana „Świąteczna zbiórka” na rzecz dzieci z dziecięcego szpitala w Kędzierzynie- Koźlu.  Przedszkolaki przynosiły przybory plastyczne oraz  wszystko to, co może umilić dzieciom czas spędzony w szpitalu. Zebrane podarunki zostały przekazane na ręce ordynatora oddziału- pani dr Danuty Gmyrek. Wszystkim Rodzicom, którzy wzięli udział w świątecznej akcji w imieniu chorych dzieci serdecznie dziękujemy.

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

sks logo

dyp przed 2021

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

UONET dostep do edziennika 300x180

Dyplom Julia Wojtkowiak

infolinia 21

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj162
WczorajWczoraj870
MiesiącMiesiąc39116
WszyskieWszyskie1401880
Statistik created: 2022-09-28T04:07:26+00:00

EduNect Logo Poziome