30 kwietnia obchodziliśmy w naszym Przedszkolu rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji zorganizowaliśmy „Bieg Majowy”. Głównym celem przedsięwzięcia było upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konstytucji oraz rozwijanie poczucia przynależności narodowej u naszych „ Małych Patriotów.” Podkreślając wagę naszych symboli narodowych: Godła, Flagi i Hymnu oraz znaczenia Ojczyzny w naszym życiu. Przedszkolaki z powagą i dumą zaprezentowały Hymn oraz poznane piosenki patriotyczne.  Było przepięknie i uroczyście. Wszyscy przeżyli żywą lekcję patriotyzmu i miłości do kraju ojczystego, która na długo pozostanie w pamięci naszych „Małych Polaków”.

 

 

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj726
WczorajWczoraj1167
MiesiącMiesiąc16236
WszyskieWszyskie846982
Statistik created: 2021-05-15T10:25:53+00:00

EduNect Logo Poziome