maseczka21Drodzy Rodzice!

Dyrekcja ZSP w Reńskiej Wsi prosi o bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na terenie naszej placówki w tym PRAWIDŁOWE NOSZENIE MASECZEK w drodze do i z placówki przy przyprowadzaniu i odbieraniu dziecka z placówki.  Niestety własne obserwacje, jak i liczne sygnały zaniepokojonych rodziców (tych noszących maski), pokazują że część rodziców lekceważy ten obowiązek, również na terenie szkolnym. Obowiązek zakrywania nosa i ust maseczką w miejscach publicznych, a szczególnie NA TERENIE SZKOLNYM (nie tylko przed samymi drzwiami szkoły, ale też na całym terenie) powinien być BEZWGLĘDNIE PRZESTRZEGANY.

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj784
WczorajWczoraj1523
MiesiącMiesiąc20268
WszyskieWszyskie890384
Statistik created: 2021-06-16T10:05:16+00:00

EduNect Logo Poziome