Koniec tygodnia w grupie Biedronek rozpoczął się bardzo pracowicie. Dzieci z pomocą pań przygotowywały smaczne soki owocowe i koktajle. Żeby jednak posmakować owocowych pyszności trzeba było najpierw umyć owoce, pokroić je, a niektóre nawet obrać ze skórki. Radość przy pracy była ogromna, a jej efekty przerosły oczekiwania przedszkolaków. Zupełnie inaczej smakuje sok wykonany własnoręcznie niż zakupiony w sklepie. Po spożyciu owoców dzieci pięknie wysprzątały swoje stanowiska pracy i zgodnie stwierdziły, że owoce są niezbędne do zachowania zdrowia. Rodzicom dziękujemy za zakupienie owoców.

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj902
WczorajWczoraj1523
MiesiącMiesiąc20386
WszyskieWszyskie890502
Statistik created: 2021-06-16T11:55:33+00:00

EduNect Logo Poziome