Już po raz trzeci Zespół Szkolno- Przedszkolny w Reńskiej Wsi wsparł akcję Jeden Naród ponad granicami, zorganizowaną przez Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn- Koźle. W trudnym dla wszystkich czasie, społeczność szkolna zmobilizowała się, aby zebrać żywność dla Polaków  mieszkających na Kresach. Dzięki pomocy rodziców uczniów naszej szkoły, dzięki nauczycielom, pracownikom szkoły oraz ludziom dobrej woli udało się nam przygotować trzynaście paczek. Do każdej paczki żywnościowej dołączyliśmy kartki ze świątecznymi  życzeniami. Serdecznie wszystkim dziękujemy za pomoc  i życzliwość.

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj829
WczorajWczoraj1523
MiesiącMiesiąc20313
WszyskieWszyskie890429
Statistik created: 2021-06-16T10:50:31+00:00

EduNect Logo Poziome