Kolejny tydzień w grupie Krasnoludków upłynął  również bardzo pracowicie. Odliczając dni do narodzin Pana Jezusa codziennie gromadziliśmy się przy wieńcu adwentowym ucząc się kolęd i pastorałek. Dużo radości sprawiała dzieciom gra na różnorodnych instrumentach. Wykonując prace plastyczne o tematyce świątecznej coraz bardziej zbliżały się do świątecznego nastroju. W piątek podsumowując cały tydzień maluszki przedstawiły krótki występ świąteczny wprowadzając nas w magię świąt. Po występie na dzieci czekał słodki poczęstunek; ciasteczka które same upiekły, cukierki, oraz suszone owoce. Do picia wykorzystaliśmy kompoty z naszej spiżarni. Oj było słodko i świątecznie. Zmęczone i pełne wrażeń przy dźwiękach kolęd i blasku świec maluszki usneły- nawet wiem co im się śniło.                                        

 

 

 

 

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj475
WczorajWczoraj649
MiesiącMiesiąc25238
WszyskieWszyskie726667
Statistik created: 2021-01-28T14:19:45+00:00