Zespół Szkolno –Przedszkolny w Reńskiej Wsi, po raz kolejny, wziął udział w akcji Razem na Święta.  W naszej szkole odbyły się charytatywne zbiórki oraz sprzątanie cmentarzy, w które szkolny wolontariat Anioły z Reńskiej Szkoły chętnie się włączał. Sprzątaliśmy cmentarz żydowski i parafialny. Zbieraliśmy karmę dla zwierząt ze schroniska. Najważniejszą akcją była pomoc polskiemu misjonarzowi z Peru, księdzu Dariuszowi.  Młode mamy i ich dzieci potrzebują pomocy. Ksiądz pomaga rodzinom, a nasza społeczność uczniowska postanowiła wesprzeć księdza. Zorganizowaliśmy zbiórkę ubranek, pluszaków i innych akcesoriów dla noworodków i niemowląt. Wolontariusze przygotowali także małe upominki i kartki świąteczne dla seniorów oraz wszystkich pracowników szkoły, które zostały już wręczone. Na stronie internetowej  także zamieścimy  kartki z życzeniami.  Wolontariat wsparł akcję Szkolnego Koła Caritas ze szkoły z Długomiłowic włączając się w zbiórkę  ubranek, zabawek oraz środków czystości dla mieszkańców Domu  Samotnej Matki i Dziecka w Zopowych. Cały semestr zbieraliśmy plastikowe nakrętki. Wszystkie podjęte działania pokazały jak potrafimy otwierać  serca dla drugiego człowieka. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj510
WczorajWczoraj649
MiesiącMiesiąc25273
WszyskieWszyskie726702
Statistik created: 2021-01-28T15:33:23+00:00