"Biały orzeł spogląda z góry,

 tu morze tam jeziora a tu są góry,

 my swoją Reńską Wieś mamy ,

ale całą Polskę kochamy".

   Miesiąc listopad to doskonały moment na przybliżenie dzieciom treści narodowych, patriotycznych, kształtowanie wśród nich uczucia miłości i przywiązania do własnego kraju. W grupie Krasnoludków  także nie zabrakło zajęć o takiej tematyce.    Symbole narodowe, jak godło, czy flaga i kolory biało-czerwone dominowały w przedszkolnej sali. Maluchy uczyły się wierszy i piosenek o swojej ojczyźnie. Wykonywane prace plastyczne również obejmowały tematykę związaną z Polską i symbolami narodowymi. Niezwykle ważne jest, by od najwcześniejszych lat budować poczucie dumy, że jesteśmy Polakami i wszystko, co polskie jest dla nas ważne i bliskie. Dużą atrakcją były w minionym tygodniu zabawy na dywanie interaktywnym i na macie wodnej. Brawa dla naszych małych patriotów!

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj277
WczorajWczoraj766
MiesiącMiesiąc3092
WszyskieWszyskie678487
Statistik created: 2020-12-04T05:40:15+00:00