Aby uczcić pamięć o wielkim Polaku, świętym Janie Pawle II, w  październiku uczniowie klas  5-8 mieli możliwość wystartować w maratonie… wiedzy o Janie Pawle II. Do konkursu szkolnego, który przebiegał w czterech etapach,  przystąpiło 14 uczniów. Do końca dotarli tylko ci najwytrwalsi – ośmioro uczniów: Hałabała Krzysztof, Jagła Karolina, Klajnowska Marta, Krausel Emilia, Królewicz Emilia, Manek Julia, Mucha Karolina i Wieczorek Zuzanna. Pierwsze miejsce zdobyła Karolina Jagła z klasy V. Wszystkim gratuluję wiedzy i wytrwałości.    Również młodsi uczniowie mieli szansę uczcić Ojca Świętego, a uczynili to w sposób plastyczny.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj220
WczorajWczoraj766
MiesiącMiesiąc3035
WszyskieWszyskie678430
Statistik created: 2020-12-04T04:19:12+00:00